Genel Promosyon
Ajanda, saat, çakmak, kalem, bayrak, t-shirt, şapka, anahtarlık gibi binlerce ürün çeşidi ile yeni sezonda hizmetinizdeyiz.

maraş promosyon ajanda tükenmez kalem anahtarlık

Kahramanmaraş Promosyon

Gerek imalatını yaptığımız ürünler, gerek sadece baskısını yaptığımız ürünler, gerekse ithal ettiğimiz ürünlerle Kahramanmaraş Promosyon sektöründe biz de varız. Rekabetçi fiyatlarımızla A'dan Z'ye her türlü promosyon ihtiyacını karşılayabilecek kapasitemizle bizden aldığınız hizmetin kalitesine ve hızına siz bile inanamayacaksınız.

Maraş'ta Promosyon Sektörü

maraş duvar saati

Matbaacıların bile promosyon işi yapmaya çalıştığı bu güzel şehirde 20 farklı promosyon ithalatçısı, üreticisi ve toptancısıyla şehirdeki promosyon havasını değiştireceğimizi iddia ediyoruz.

2016 Promosyon Sezonuna Hazırlık

Promosyon sezonu her yılın eylül ayında başlar ve aralık ayında biter. İş yoğunluğundan dolayı promosyon yaptırmaya eli değmeyen firmalar ise ocak ayında promosyon ürünlerini yaptırarak piyasaya ayak uydurur.

Bizler de bu bağlamda katalog, numune ve web sitesi çalşmalarını son hızla sürdürmekteyiz. Eylül ayının ilk haftasında e-katalog sayfamızı faaliyete koyup sezona hızlı bir giriş yapma hedefindeyiz.

Herkes müşterilerine promosyon ürünlerini klasik anlamda sunarken, biz size orjinal fikirlerle değişik tasarımlarla daha çok akılda kalıcı promosyon ürünleri tavsiye edeceğiz. Sizi ziyaret ettiğimize çok sevineceksiniz.

 

Tüm promosyon ürünlerimizin yer aldığı e-Katalog sayfamızı incelemek için tıklayın

Kışın kola içilmez, peki neden bu kadar çok kola reklamı var?
Önemli olan akılda kalmak.

UV LED Dijital Baskı

Uv baskı günümüzde en çok talep gören baskı çeşitlerinden biri olmaya devam etmektedir. Birçok materyalde düz zemin üzerine istenilen dijital görseli basarak dekoratif anlamda da farklı çalışmalar çıkmasına olanak sağlamıştır. 21. yüzyıl teknolojisinin en önemli buluşlardan biri olarak gösterilmektedir. Dijital baskı makinelerinin en son gelişmiş versiyonu olarak gösterilmiştir.

Uygulama Alanları

Cam, Seramik, Ahşap, Plastik, Metal yüzeyler.

Teknoloji

Ultra Viole ışınlar sayesinde boya yüksek derecelerde ısıtılıp LED teknolojisiyle basılarak malzemeyle bir bütün haline getirilir. Böylece ortaya çıkan baskıda silinme, renk solma, veya kazınma kesinlikle görülmemektedir.

Medya Salep
en son teknolojilerle hergün bir fark yaratır.