Farklılaşın...
Farklılaşırken, sürekli büyüyün ve kazanın...

Kurumsal - Medya Salep Kahramanmaraş Web Tasarım - e-Ticaret Sistemleri - İnternet Reklamcılığı - Sosyal Medya Reklamcılığı - Dış Ticaret - Promosyon - Organizasyon - UV Baskı - Ürün Çekimi

Medya Salep

Bizler Şehr-i Maraş'a gönül vermiş, Kahraman kentimizi tüm dünyaya tanıtmayı kendimize ülkü edinmiş bir firmayız. Yanı başımızdaki Antep, baklavasını, fıstığını, kutnu kumaşını, Zeugma’sını, vb. internet üzerinden tüm dünyaya pazarlarken ve tam anlamıyla tanıtımını yaparken, neden Maraş bir tarhanasını, kırmızı biberini, dondurmasını ve hatta salebini ve orkidesini tescilleyip, tüm ülkeye tanıtıp e-ticaret yoluyla ulaştırıp, ve hatta tüm dünyaya neden e-ihracat ile açılmıyor?

Bu bağlamda kendimize 4 temel faaliyet alanı belirledik.

 

 

Peki...

Erhan Gazi

1984 Gaziantep doğumlu, evli ve iki çocuk babası olan Erhan Gazi, MEB, özel kurslar ve dershanelerde 2 yıl İngilizce Öğretmenliği yapmıştır. Uluslararası fuarlarda tercüman olarak görev yapmıştır. Birçok firmaya ve iş adamına dil öğrenimi, kurumsal kimlik ve teknolojiyi aktif kullanma alanında özel ders ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Gaziantep’te 2 yıl Güneydoğunun en büyük reklam ajansında web departmanının başında görev alıp Gaziantep’in tanıtımı için yapılan büyük projelerde aktif rol almıştır. Yine 1 yıl Hatay’da bir reklam ajansının başında çeşitli projelere imza atmıştır. Gaziantep’te Türkiye’nin en büyük motosiklet üreticisi olan Kuba Motor’da 5 yıl Dış Ticaret Müdürü olarak görev yapmıştır. 10 yıl boyunca uğraştığı, sevdiği işi yani web tasarım işini dijital promosyon fikriyle birleştirerek Medya Salep ile artık profesyonel manada hayata geçirmiştir. Teknolojiyi ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden kurucumuzun Dış Ticaret dönemlerinde yurt dışında ziyaret ettiği firmalar, katıldığı eğitim programları ve fuarlar kariyerine katkıda bulunmuştur. Seyahat ettiği ülkelerden bazıları Çin, Malezya, Singapur, Dubai, Tayvan, Hong Kong, Rusya, Almanya, İtalya, Avusturya, ve Çek Cumhuriyeti’dir. Bu kadar bilgi, birikim ve tecrübeyi Maraş’la bütünleştirmek isteyen kurucumuz, Maraş’ın dünya çapında marka bir kent olması için, Maraş’taki küçük ve orta ölçekli firmaların dünyaya açılmaları ve kendilerini ifade edebilmeleri için çalışmalarına başlamıştır.

Kahramanmaraş kabuğundan çıkmaya çalışan bir şehirdir. Büyüme hızıyla dikkatleri üzerine çeken bir kenttir. Marka şehir olma yolunda çabalayan bir ildir. Sanayicisini destekleyip, yatırımcısını teşvik eden bir üretim alanıdır. Bizler de bu çerçevede markalaşmak ve dijital dünyada yerini almak ve tanınmak isteyen firmaların yanında olmak istedik.

Maraş dondurması süt ve salepten üretilir. Salepsiz bir dondurma ancak şekerli süttür. Yani salep, dondurmanın olmazsa olmazıdır. Bu düşünceyle, web teknolojileri büyümekte olan Maraş’ın olmazsa olmazıdır dedik ve Salep ismini tercih ettik.

Salep, orkide çiçeğinden yapılır ve bu orkide çiçeği Maraş’ın dağlarında yetişen mor renkli çiçeklerdir. Bu yüzden kurumsal rengimizi Mor seçtik.

10 yıllık tecrübemizi işinize yansıtalım.
Medya Salep, Her gün bir fark yaratır.