Teknolojiye ayak uydurun...
Reklamlarınızı dijitalleştirelim, daha etkili bir reklam çalışması hazırlayalım...

Özel Tasarım USB Bellekler

Plastik Enjeksiyon ile üretilen flaş belleklerin maliyeti eskiden çok ama çok yüksek oluyordu. Bir kalıbın maliyeti yüz bin dolarları bulabiliyordu. Ama artık, seri üretimin sayesinde bu kalıp maliyetleri 200 dolarlara düşmüştür.

Örneğin, fıstık şeklinde bir flaş bellek üretilebilir. Dondurma külahı şeklinde, iplik fabrikasıysanız bobin şeklinde, otomotiv firmasıysanız araba şeklinde ürünler üretmek artık çok maliyetli, korkunç ve uzak değil.

İstediğiniz şekli bize söyledikten sonra, tasarım ekibimiz ürünün 3D modellemesini yaparak sizlerin onayını alır. Daha sonra seri üretime geçilir.

Tasarım size özel olduğu için minimum sipariş adedi 1000’dir.

 

 

 

 

 

 

Diğer ürünlerimizi incelemek için...

Gelişen iş dünyasında firmaların kendilerini ya da ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesi de dijital promosyondur.


Gerçek kapasiteli Power Bank.
Garantili Power Bank. Türkiye'de Power Bank ürün çeşidine garanti veren tek firma.

USB Ürünler

Özel müşterilerinize özel ürünlerinizi USB belleklere yükleyip kargo yapın, farkınız olsun.

Data Kabloları

MFI özelliği ile artık iOS işletim sistemi olan (iPhone, iPad, iPod) cihazlarda da kolaylıkla çalışan ve reklamınızı yapabileceğiniz bir alan...

Özel Tasarım Ürünler

Sizin için yapılmış özel tasarımlara 3D Injection teknolojisi ile birleştirelim. Ortaya çıkacak ürünlere siz bile inanamayacaksınız.